WD 1 TB 2.5 SATA3 SSD 525 MB/S 3DNAND WDS100T2G0A

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

5 YIL SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ-ORİJİNAL KAPALI KUTULU-FATURA
2.786,00 TL
2.039,99 TL
%26,8
5 YIL SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ-ORİJİNAL KAPALI KUTULU-FATURA
2.518,60 TL
2.009,99 TL
%20,2
5 YIL SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ-ORİJİNAL KAPALI KUTULU-FATURA
1.818,60 TL
1.389,99 TL
%23,6

WD 1 TB 2.5 SATA3 SSD 525 MB/S 3DNAND WDS100T2G0A
Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda kullanım için üretilen WD Green SSD'ler, günlük işlemlerinizi hızlandırmak için yüksek performans ve güvenilirlik sunmaktadır. Kapsamlı WD F.I.T. Lab? sertifikası sahibi ve 2,5 inç/7 mm boyutundaki kasası veya M.2 2280 modelleriyle WD Green katı hal diskleri çoğu kişisel bilgisayar ile uyumludur. Ücretsiz WD SSD Kontrol Paneli, depolamanızı kontrol etmenize olanak sağlar ve 3 yıllık sınırlı garantisi ile birlikte dijital depolamanızı sorunsuz bir seviyeye yükseltir.

Günlük bilgisayar kullanımı için geliştirilmiş performans
Sisteminizi WD Green katı hal diski ile güçlendirin ve dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarınızda gerçekleştirdiğiniz günlük işlemlerinizin gerektirdiği performansı geliştirin. SLC önbellek (tek seviyeli önbellek) teknolojisi, webde gezinmek, favori günlük oyunlarınızı oynamak veya sadece sisteminizi bir flash diskte başlatmak için gerekli yazma performansını WD Green SSD disklerde artırmaktadır.

Katı hal güvenilirliği
WD Green SSD'ler, diskin kaza ile çarpması veya düşürülmesi durumunda veri kaybını önleyecek şekilde oluşturulmuştur. Kapsamlı WD İşlevsel Bütünlük Test Laboratuvarı (F.I.T. Lab?) sertifikasyonu ile birlikte, her WD Green SSD, WD markasının en yüksek standartlarını karşıladığından emin olmak için teste tabi tutulur. WD Green SSD diskte hareketli parça olmadığından, normal kullanımdan kaynaklanacak yıpranma ve aşınmaya karşı yıllarca dayanıklı bir depolama elde edersiniz.

Daha düşük güç. Daha fazla oyna.
WD Green katı hal diskleri, sektördeki en düşük güç tüketimine sahip diskler arasında yer almaktadır. Ayrıca daha az güç kullanımı sayesinde, kişisel dizüstü bilgisayarınızı daha uzun süreyle kullanabilirsiniz.

PC'niz için kolay bir yükseltme
WD Green SSD'ler, daha küçük ve ince bilgisayarları geliştirmek için ya 2,5 inç/7 mm'lik kasa içinde ya da M.2 2280 model olarak mevcuttur. Çoğu dizüstü bilgisayar, masaüstü PC'lere uyumlu olacak form faktörleri ile WD Green SSD işe başlamaya hazırdır.

Ücretsiz Western Digital SSD Kontrol Paneli
İndirilebilir Western Digital SSD Kontrol Paneli katı hal diskinizin sağlık durumunu devamlı kontrol edebilmenizi sağlayacak bir dizi araç sağlar. Ücretsiz olarak sunulan bu Western Digital SSD Kontrol Paneli, disk modeli, üretici yazılımı sürümü, S.M.A.R.T. gibi öz nitelikleri izlemenize veya WD Green SSD diskinizde ne kadar boş alan kaldığını öğrenmenize yardımcı olur.

3 yıl sınırlı garanti
Her WD Green SSD, 3 yıl sınırlı garanti ile gelir, bu sayede herhangi bir diskinizi yükseltirken veya değiştirirken depolama biriminiz ile ilgili herhangi bir endişeniz olmaz.

Vurgular
? SLC önbellek (tek seviyeli önbellek), günlük işlemleri hızlıca gerçekleştirmek için yazma performansını artırır.
? Uyumluluk ve güvenilirlik için darbeye dayanıklı ve WD F.I.T. Lab? onaylı
? Ultra düşük güç kullanımı sayesinde, dizüstü bilgisayarınızı daha uzun süreyle kullanabilirsiniz.
? Çoğu PC?ye uyumlu olması için, 2,5 inç/7 mm boyutunda kasada ve M.2 2280 form faktörlerinde bulunur.
? Ücretsiz, indirilebilir Western Digital SSD Kontrol Paneli¹ diskinizin durumunu kolayca izlemenize imkan tanır.
? 3 yıl sınırlı garanti sayesinde depolamanızı sorunsuz bir şekilde yükseltebilirsiniz.

ARAYÜZ: SATA III 6 Gb/sn
FORM FAKTÖRÜ: 2,5?/7 mm kasa M.2 2280
KAPASİTELER: 120 GB ila 1 TB
MODEL NUMARALARI: 2,5?/7 mm kasa
WDS100T2G0A WDS240G2G0A
WDS480G2G0A WDS120G2G0A
M.2 2280
WDS480G2G0B WDS120G2G0B
WDS240G2G0B

WESTERN DIGITAL AVANTAJI
Western Digital herhangi bir ürün lansmanı öncesinde ürünlerimizi kapsamlı İşlevsel Bütünlük Testi'ne (F.I.T. - Functional Integrity Testing) tabi tutar. Bu test, ürünlerimizin Western Digital markasının en yüksek kalite ve güvenilirlik standartlarını sürekli olarak karşılamasını sağlar. Western Digital ayrıca faydalı yazılım ve yardımcı programların yanı sıra 1.000'i aşkın yararlı makalenin de bulunduğu detaylı bir Bilgi Tabanı'na sahiptir. Müşteri destek hatlarımız, ihtiyacınız olan yardımı ihtiyacınız olan anda almanızı sağlamak için daha fazla saat çalışıyor. Yardım almak için ücretsiz müşteri destek hatlarımızla irtibata geçebilir veya ek detaylar için Western Digital Destek sitesine girebilirsiniz.

Diğer Özellikler
Stok Kodu03.WD.WDS100T2G0A
MarkaWD
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
0718037866826

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.