Microsoft Office 365 Bireysel Digital Lisans 1 YIL 1 KULLANICI PC MAC MOBIL 1 TB BULUT

Fiyat:
753,32 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

ÜRÜN DİJİTAL LİSANS OLARAK MAIL ADRESINIZE GÖNDERİLECEKTİR.

Microsoft 365 bireysel Türkçe 1 yıl
ile Android, iPad, iPhone Mac, PC ve tabletlerde uygulamaya kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İçeriğinde yer alan 1 TB bulut depolama alanı sayesinde gönül rahatlığıyla tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Microsoft 365 tamamen bir kişi içindir. Bu nedenle tek bir hesap üzerinden birden fazla kişinin kullanması mümkün değildir. Hesap tamamen size özel olacağı için şifrenizi kimseye vermediğiniz sürece içerisinde ikinci bir kişi tarafından gözlenmeden rahat bir şekilde gezinebilirsiniz. Microsoft 365 kullanmak aslında oldukça kolaydır. Arayüzü basit bir şekilde yapıldığı için 7?den 70?e kadar kullanım sağlanabilir. Microsoft 365 kullanmak için planlı ve düzenli olmanız yeterli olur. Bu sayede gün içerisinde daha planlı olmanıza da yardımcı olur. Aynı zamanda hem okul hayatınızı hem de iş hayatınızı daha kolay bir hale getirebilmek için farklı özellikleri ve uygulamaları sizlere sunar. Özellikle işinizde profesyonel olmak isterseniz Microsoft 365 tam size göre bir sistemdir. Kaliteli içerikleri en hızlı şekilde oluşturmanıza yardımcı olur. İçerisinde bunun için çok çeşitli şablonlar ve özellikler bulunur. Özellikle Clipchamp sayesinde dilediğiniz her türlü etkinliği oldukça kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Word aracılığıyla belgelerinizi en yüksek kalitede sağlamak büyük bir avantajdır. Microsoft 365 bireysel Türkçe - kutu lisans 1 yıl kampanyaları ile birden fazla uygulamaya aynı anda sahip olabilirsiniz.

Microsoft 365 Bireysel Türkçe - Lisans 1 Yıl Özellikleri

Bir kişi için kullanılabilen bu uygulamada güvenlikle ilgili olarak herhangi bir sorun yaşamazsınız. Üretkenlik özellikleri sayesinde hem kendinizi hem de işinizi büyük bir anlamda geliştirebilirsiniz. Gelişmiş güvenlik özellikleri, ek bulut depolama alanı ve Premium özellikleri sayesinde 12 ay boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Microsoft 365 bireysel Türkçe özelliği de olduğu için tamamen Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama içerisinde yaşamış olduğunuz herhangi bir sıkıntıda Türkçe yazarak destek ekip ile görüşebilirsiniz. Bilindiği üzere bu gibi uygulamalarda Türkçe destek yoktur ve hata gibi problemlerde İngilizce mail iletmek gerekir. Ancak Microsoft 365 Türkçe özelliği sayesinde yabancı dil ile uğraşmanız gerekmez. Microsoft 365 bireysel Türkçe - kutu lisans 1 yıl fiyatları içerisinde Clipchamp, Publisher, Access, Microsoft Teams, Skype, OneNote, Düzenleyici, Outlook, Microsoft Defender, PowerPoint, Excel ve Word gibi uygulamalara da ulaşabilirsiniz. Android, iPad, iPhone, Mac cihazlar, bilgisayarlar ve tabletler ile uyumluluk sağlanır. Microsoft 365 ayrıca, OneDrive gibi bulut depolama hizmetleriyle birlikte gelir. Bu sayede belgelerinizi çevrimiçi depolayabilir ve istediğiniz yerden erişebilirsiniz. Ayrıca, Outlook ve Teams gibi iletişim araçları sayesinde e-posta gönderme, takvim yönetimi ve işbirliği yapma gibi işlevleri de gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir işletim sistemi için de uyumlu olduğu söylenebilir. PowerPoint, Excel ya da Microsoft düzenleyici gibi uygulamaları Premium bir şekilde kullanabilirsiniz. Microsoft düzenleyici genel anlamda sil ve yazım bilgilerini iyileştirmeye yardımcı olan bir uygulamadır.

Microsoft 365 Bireysel Türkçe - Kutu Lisans Avantajları

Çok çeşitli özellikleri olmasıyla beraber uygulamayı almadan önce pek çok kişi detaylı bir şekilde özelliklerini merak eder. Sizler de satın almadan en detaylı şekilde özellikleri öğrendiğiniz takdirde tamamen size uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz. Microsoft 365 bireysel Türkçe - kutu lisans 1 yıl özellikleri oldukça işlevseldir. Dilediğiniz cihazda kullanabilirsiniz. Microsoft office yazılımları uygulaması aynı anda tam 5 farklı cihazda kullanılabilir. Bireysel olarak kullanıldığı için güvenli bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Ancak şifresini sadece kendi bildiğinizden emin olmanız gerekir. Premium ve çevrimdışı özellikleri sayesinde PowerPoint, Excel ve Word gibi programları kullanabilirsiniz. İnternete bağlı olmadan da pek çok ihtiyacınızı kolayca giderebilirsiniz. Cihazlarınız ve verileriniz için Microsoft Defender gelişmiş güvenliği bulunur. Bu anlamda her türlü verinizi gönül rahatlığı ile gizleyebilirsiniz. Ancak bu özellik belirli pazarlarda sunulmaz. Hatta bazı platformlara göre de değişiklik gösterir. Bu nedenle bu konu hakkında detaylı bir araştırma yaparak verilerinizi ekleyebilirsiniz. Fotoğraflarınız ve dosyalarınız için OneDrive fidye yazılım koruması da bulunur. Özel dosyalarınız 2 katı şeklinde korunur. 12 ay boyunca her türlü fotoğraf ve dosyanızı buradan koruyabilirsiniz. Microsoft Teams uygulaması sayesinde gün boyu görüntülü arama özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden aynı zamanda çeşitli eğitim ve toplantılarınızı da sağlayabilirsiniz. Grup oluşturma gibi özellikleri ve çok daha fazlası ile bu uygulama üzerinden çok daha çeşitli uygulamalara sahip olabilirsiniz. Premium efektler ve filtreler içeren Clipchamp uygulaması ile videolarını oldukça profesyonel bir şekilde sağlayabilirsiniz. Microsoft 365 bireysel Türkçe - kutu lisans 1 yıl satın aldıktan sonra ve yükleme işlemleri gerçekleştikten sonra herhangi bir şekilde ekstra işlem yapmanız gerekmez. Direkt olarak istediğiniz uygulamadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Avantajlı Microsoft 365 Bireysel Türkçe Fiyatları

Microsoft 365 bireysel Türkçe - kutu lisans 1 yıl tavsiye edenler genel anlamda genel özellikleri sayesinde tavsiye etmeyi tercih eder. Önemli olan içeriklerinizi buradan büyük bir oranda koruyabildiğiniz için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Özellikle çevrimiçi olduğunuzda çok daha güvenli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Sevdiğiniz uygulamaları, kişisel verilerinizi sorunsuz bir şekilde koruyabilirsiniz. Aynı zamanda OneDrive sayesinde hem büyük bir oranda koruma sağlayabilirsiniz hem de fotoğraf ve videolarınızı kaybetmeden uzun süre boyunca saklayabilirsiniz. Bu sayede zaman kaybetmeden en iyi metinleri kısa bir sürede yazabilirsiniz. Excel aracılığıyla hesaplama, plan ve çok daha fazlasını kolay bir şekilde elektronik tabloya dökebilirsiniz. Günümüzün en önemli etkenlerden biri olan PowerPoint?i de oldukça rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle okul ve iş hayatınızda işinizi oldukça kolaylaştırdığı için büyük bir rahatlık olduğundan söz edilebilir. Etkileyici slaytları oluşturmak istendiğinde, sizlere çok çeşitli ipuçlarını da sunar. Bu durum da hayatı çok daha kolay bir şekilde yakalayarak kendi özel hayatınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Microsoft 365'un fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fiyatlar, abonelik türüne, kullanıcı sayısına, özelliklere ve süre boyunca ödeme seçeneklerine göre değişir. Ayrıca, kişisel veya kurumsal kullanım gibi farklı kullanım senaryolarına göre farklı fiyatlandırma seçenekleri bulunabilir. OneNote, Outlook, Microsoft Teams gibi uygulamalar sayesinde etkinliklerinizi çok daha kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Yapılan düzenlemeler, hayatınıza büyük bir anlamda pratiklik sağlar. Microsoft 365 bireysel Türkçe - kutu lisans 1 yıl indirim sağlayarak da almanız mümkündür. Bunun için düzenli bir şekilde Hepsiburada indirimlerini takip edebilirsiniz.

Microsoft 365 İçin İnternet Bağlantısı Zorunlu mu?

Microsoft 356 içerisinde hem çevrimiçi hem de çevrimdışı kullanabileceğiniz farklı uygulamalar yer alır. Özellikle uygulamaları cihazınıza indirmediyseniz çevrim dışı bir şekilde kullanamayabilirsiniz. Ancak cihaza indirdiğiniz zaman çok daha kolay bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Microsoft 365 Aboneliğini Birden Fazla Kişi Kullanabilir mi?

Microsoft 365 aboneliği tamamen kişiye özeldir. Herhangi bir şekilde birden fazla kişi kullanamaz. Özellikle dosyalarınızın ve belgelerinizin korunmasını isterseniz farklı kişilere şifrenizi vermeniz önerilmez.

Microsoft 365 Aboneliği Kaç Senedir?

Microsoft 365 almak isterseniz 12 ay yani 1 sene boyunca abone olabilirsiniz. Ancak tercihinize yönelik olarak daha uzun süreli olarak da abone talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer Özellikler
Stok Kodu25.MIC.OFF365.QQ2-00006
MarkaMICROSOFT OFFICE
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
0196388209453
Anasayfa | İletişim | Whatsapp | Sipariş Takibi | 3D Secure | Garanti  | Banka Hesap Numaraları 
TEKNOÇARŞI BİLGİ SİSTEMLERİ PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Hürriyet mah. Şehit Nusret Mandacı sok. No:10 / 1 Nolu Viila  
SÜLEYMANPAŞA / TEKİRDAĞ 
ADRES KODU : 1634566986   KONUM: https://goo.gl/maps/UNV38PiMQmewjiHEA
Tel: +90 (282) 263 2505
WhatsApp Destek : +90 (507) 244 4257
Mail : info@teknocarsi.com.tr
KEP :  teknocarsi@hs01.kep.tr
NAMIK KEMAL  VD. VKN: 8360412653
TICARET SICIL NO: 6185
MERSİS NO: 0836041265300019
COKEY: 1158394

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.