Lenovo IdeaPad 5 Intel Core i5 1135G7 8GB 256GB SSD W1014" FHD 82FE00KGTX

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Lenovo IdeaPad 5 Intel Core i5 1135G7 8GB 256GB SSD Windows 10 Home 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82FE00KGTX


3200 MHz Bellek Hızı

Oldukça kusursuz bir deneyim sağlayan dizüstü bilgisayar sayesinde sizde beklentilerinizi karşılayabilir 3200 MHz bellek hızıyla sizde yeteneklerinizi geliştiren bir teknoloji ile tanışabilirsiniz.


14 inç Ekran Boyutu

Geliştirilmiş yenilikçi teknoloji anlayışıyla tasarlanan 14 inç geniş ekranıyla kompakt yapısını dilediğiniz her türlü alana kolayca taşıyabilir ve bu sayede sizde tüm işlemleriniz sırasında dizüstü bilgisayarınızda yeteneklerinizi arttırabilirsiniz.

Intel Irıs Graphics Ekran Kartı

Dilediğiniz tüm işlemleri tek bir hamleyle kolayca gerçekleştirebileceğinize ekran kartı özelliğiyle pürüzsüz ve dinamik bir görüntüleme açısı yakalayabilir bu sayede sizde gerçeküstü bir performans elde edebilirsiniz.Full HD Ekran Özelliği

Görüntü kalitesinden asla taviz vermeyen kalitesi sayesinde sizde full hd görüntüler arasında işlemlerinizi doğru ve düzgün bir biçimde gerçekleştirirken dizüstü bilgisayarınızı yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.


8 MB Cache

Dizüstü Bilgisayarın 8 MB bellek Cache hızıyla sizde üstün bir performansdan faydalanırken aradığınız yenilikçi teknoloji ile tanışabilir ve bu sayede ayaklarınızın yerden kesecek bir performans yapısıyla sizde tüm yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.


DDR4 8 GB Ram Tipi

Kullanım sırasında arka planda birden fazla komutu aynı anda yerine getirecek olan dizüstü bilgisayarınızın 8 GB RAM dibiyle sizde oldukça üstün ve rakiplerinizi geride bırakacak kusursuz hamleler gerçekleştirebilir ve bu sayede dizüstü bilgisayarınızda yapacaklarının sınırı ortadan kalkar.

Diğer Özellikler
Stok Kodu01.LEN.82FE00KGTX
MarkaLenovo
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
0195713187411

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.