HUAWEI MATEBOOK D16 I7 12700H 16GB 512GB W11HOME 16 RLEF-W7651

Fiyat:
29.032,36 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

HUAWEI MateBook D 16

HER ŞEY İÇİN DAHA FAZLASI

16 inç Göz Konforu Sağlayan HUAWEI FullView Ekran | 12. Nesil Intel® Core? H-Serisi | Super Device


Daha Fazla Alan, Daha Fazla Üretkenlik

16 inç geniş ekran, 16:10 en boy oranı ve %90 ekran gövde oranı5, daha büyük bir çalışma alanı sağlar.

Ofis işleri çocuk oyuncağı

15,6 inç modeller kadar hafif.3 1,7 kg7 metalik gövdede8 sunulan 16 inç geniş ekran, kusursuz bir mobil ofis deneyimi sağlar.

Performans ve verimlilik çekirdekleriyle yüksek performans sunan yeni nesil işlemci

Yüksek performans için özel tasarlanan yepyeni bir donanım altyapısı. 12. Nesil Intel® Core? i7-12700H İşlemci ve Intel® Iris® Xe Grafik birimi ile güçlendirilmiş donanım.9 Tamamen yeni hibrit mimari altyapısı, verimli ve zahmetsiz bir çalışma için yoğun işlem gerektiren görevlerde performans çekirdeklerini, günlük görevlerde ise verimlilik çekirdeklerini kullanır.

Intel® Core? i7-12700H İşlemci, önceki nesile kıyasla çekirdek sayısını 3,5 kat artırarak10 14 çekirdeğe çıkıyor.11 Bu sayede işlemci performansı büyük ölçüde artıyor ve yüksek performans elde edilebiliyor.

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Çok Yönlü Büyük Ekran

16 inç boyutundaki geniş ekran ve Intel® Core? i7-12700H İşlemci ile beraber veri analizi, video düzenleme ve kod derleme hiç olmadığı kadar hızlanıyor. Bu ikili, birden çok internet sayfasının, tablonun ve slayt'ın sorunsuz şekilde işlenmesine olanak tanıyor.

Verimliliği artıran sayısal tuş takımı

Yepyeni sayısal tuş takımı, rapor hazırlama, belge düzenleme ve veri girişinde verimliliğinizi iki katına çıkaracak. Klavyeye gömülü kamera gizliliğinizi korur. Yapay Zeka Arama desteği, bilgisayar, cep telefonu ve web sayfaları için hibrit arama sunarak ofis görevlerini daha verimli hale getirir.

Yepyeni bir yazma deneyimi

1,5 mm'lik tuş hareket mesafesine sahip klavye, yumuşak olduğu kadar taktiksel ve konforlu bir yazım deneyimi getiriyor. Yüksek mukavemetli PC materyallerinden üretilen ve birden fazla boya katmanı ile kaplanan klavye tuşları, aşınma süresini iki kat kadar uzatıyor ve klavyeyi daha dayanıklı hale getiriyor.

Daha geniş görüntü


1080p yapay zeka kamera ve 88° geniş açılı çekim, her zaman sorunsuz video konferansa olanak tanır.

Gürültü engelleme özellikli akıllı mikrofon sistemi


Ses alımını engellemeyecek bir şekilde tasarlanan dört adet mikrofon, sesi 5 metre içinde, 360° yakalar.14 Yapay Zeka Gürültü Engelleme Sistemi, konferanslardaki sesinizi her zamankinden daha temiz hale getirir, zil ve tuş sesleri gibi gürültüleri titizce filtreler. Kulaklık kullanarak çevredeki sesleri daha fazla filtreleyip aramalarınızı kristal netliğinde tutmak için kişisel ses geliştirmeyi15 de istediğiniz zaman etkinleştirebilirsiniz.

HUAWEI Metaline Anteni ile güçlü sinyaller

HUAWEI Metaline Anten, karmaşık ağ ortamlarında dahi kararlı bir ağ bağlantısı sağlar. HUAWEI'nin benzeri görülmemiş anten teknolojisi, sinyal dönüştürme verimliliğini %5616 oranında arttırır ve zayıf sinyal koşullarında (uzun mesafeler ve duvar gibi engeller) ağ kararlılığını ve hızını yükseltir. Bu sayede büyük boyutlarda yüksek hızlı dosya indirmeler, çevrimiçi konferanslar ve yüksek çözünürlüklü canlı yayınlar kusursuz bir akışta gerçekleşir.

Güçlü pil ömrü performansı


2. nesil 65 W Pocket Charger şarj cihazı yalnızca 137 gram ağırlığında18, %30 daha küçük.19 Küçük görünümünün altında, yüksek hızda şarj etme kabiliyeti saklı.20 60 Wh kapasiteli pil, uzun saatler süren ofis çalışmalarınızı kesintisiz kılacak.

Her ihtiyaç için geniş bağlantı seçenekleri


HUAWEI MateBook D 16, hafif gövdesine rağmen birden fazla bağlantı noktasını bünyesinde taşır. Bu sayede bilgisayara projektörler, klavyeler, fareler ve kulaklıklar arada hiçbir adaptör olmadan rahatlıkla bağlanabilir.

Birden fazla cihaza kolay bağlantı2

Super Device, cihazlar arası iş birliğini kolaylaştırarak çok sayıda akıllı cihazın tek birim şeklinde görev yapmasına olanak tanır. Super Device oluşturmak için dizüstü bilgisayarınızda kontrol merkezini açmanız, Super Device ekranına erişmeniz ve bağlanmak için cihazları basitçe sürüklemeniz yeterli.

Cihazlar arası benzersiz işbirliği

Cihazlar arası zahmetsiz veri aktarımı21


Dosyaları göz açıp kapayıncaya kadar dizüstü bilgisayar ve bağlı cihazlar arasında aktarabilirsiniz.

Cihazlar arası hızlı arama22


Bağlı cihazdaki dosyaları ve görüntüleri doğrudan arayıp bulabilirsiniz.

Kablosuz görüntü aktarımı

Dizüstü bilgisayar ekranı kablosuz olarak monitörlere23 ve Huawei Vision S24 televizyon modeline yansıtılabilir.

Hızlı, zahmetsiz ve etkili bağlantı25 deneyimi

Kulaklık, hoparlör, fare, klavye ve yazıcı gibi cihazlar, bilgisayara yakın bir konuma getirildiği anda otomatik olarak algılanıyor. Bu cihazlar için otomatik açılan bağlantı pencereleri ise son derece hızlı eşleştirmeyi mümkün kılıyor.

Denendi, Test Edildi, Onaylandı.

HUAWEI MateBook D 16'yı oldukça zorlu kalite testlerine tabi tutuldu. Böylece, günlük hayatta karşınıza çıkabilecek her duruma göğüs gerebilecek bir donanıma sahip olduğunuzdan emin oluyoruz.1. Ekran, TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık (Donanım Çözümü) Sertifikasını almıştır. Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır.

2. Yalnızca belirli Huawei cep telefonları, tabletler, monitörler ve PC Manager 12.0.2 veya sonraki sürümleri çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar bu işlevi destekler. Bu özellikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Huawei müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

3. HUAWEI MateBook D 16, yaklaşık 1,7 kg ağırlığındadır ve bu pazardaki birçok diğer 15,6 inç dizüstü bilgisayarların ağırlığına yakındır.

4. Yalnızca PC Manager 13.0.1 (veya üstü) çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar tarafından desteklenir. Bu özellik varsayılan olarak devredışı bırakılmıştır. Denetim Masası'nda etkinleştirmeniz gerekir.

5. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir. Ölçümler, toplam ekran boyutuyla orantılı olarak ekranın görüntüleme alanının boyutuna dayanmaktadır. Lütfen gerçek ürünü referans alın.

6. Tipik değer.

7. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir. Ürünün gerçek ağırlığı, konfigürasyona, üretim sürecine ve ölçüm yöntemine bağlı olarak değişebilir. Lütfen gerçek ürünü referans alın.

8. Arka kapak, üst kapak, alt kapak ve yan kapaklar (portların bulunduğu bölüm) metalik malzemelerden yapılmıştır. Dönen şaft kısmı metalik olmayan malzemelerden yapılmıştır.

9. Intel® Core? i5-12500H İşlemci ve Intel® Core? i5-12450H İşlemci opsiyonel olarak sunulur. i5-12450H'nin GPU'su Intel® UHD Grafik'tir.

10. Intel® Core? i5-12500H 12 çekirdeğe ve Intel® Core? i5-12450H 8 çekirdeğe sahiptir.

11. Veriler, 12. Nesil Intel® Core? i7-12700H İşlemci (14 çekirdekli) ve 11. Nesil Intel® Core? i7-11370H İşlemci (4 çekirdekli) çekirdek sayılarını karşılaştırır.

12. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir ve HUAWEI MateBook D 16'nın 12. Nesil Intel® Core (i7-12700H + 16 GB, Performans modu) ile HUAWEI MateBook 14s (i7-11370H + 16 GB, Performans modu) modellerinin CineBench R23 tek çekirdek/çok çekirdek test puanlarını karşılaştırır. Gerçek performans ve veriler modele ile test koşullarına bağlı olarak değişebilir.

13. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir ve HUAWEI MateBook D 16 ve HUAWEI MateBook D 15 2021'de klavye dayanıklılığını karşılaştırır.

14. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir ve sessiz kapalı ortamda elde edilmiştir. Gerçek kullanım çevreye, çevresel koşullara ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.

15. Yalnızca PC Manager 11.1.6 (veya üstü) çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlarda desteklenir. Gerçek kullanım ve bulunabilirlik geçerlidir. Bu özellik, dahili mikrofonlu 3,5 mm kablolu kulaklık kullanılmasını gerektirir. Gerçek performans, kulaklık modeline, kullanım alışkanlıklarına, uygulama yazılımına ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişebilir.

16. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir ve HUAWEI MateBook D 16'daki HUAWEI Metaline anteni ile HUAWEI MateBook D 15 2021'deki anteni karşılaştırır.

17. Zayıf sinyal, sinyal gücünün ?75 dBm'ye eşit veya daha az olduğunu gösterir.

18. 137 g ağırlığa kablonun ağırlığı dahil değildir. Test verileri Huawei laboratuvarlarından gelir ve ürün yapılandırmasına, üretim sürecine ve ölçüm yöntemine bağlı olarak değişebilir. Lütfen gerçek ürünü referans alın.

19. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir ve HUAWEI MateBook D 16 için 65 W adaptör ile HUAWEI MateBook D 15 (11. Nesil Intel® Core? İşlemci) için sunulan bir önceki nesil 65 W adaptör arasında karşılaştırma yapar.

20. 65 W şarj cihazı, HUAWEI P50 serisi, HUAWEI Mate 40 serisi ve HUAWEI Mate X2 dahil olmak üzere SuperCharge protokolünü destekleyen Huawei telefon modelleriyle uyumludur. Desteklenen telefon modelleri hakkında ayrıntılar için lütfen Huawei müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. 65 W şarj cihazı, 5 V/2 A, 9 V/2 A, 12 V/2 A, 15 V/3 A ve 20 V/3,25 A dahil olmak üzere birden fazla çıkış gücünü destekler ve cihaza uyarlanması gerekir.

21. Yalnızca belirli Huawei cep telefonları ve tabletleri ile PC Manager 12.0.2 veya sonraki sürümünü çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar bu işlevi destekler. Bu özellikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Huawei müşteri hizmetleri yardım hattıyla iletişime geçin.

22. Yalnızca belirli Huawei cep telefonları ve PC Manager 12.0.2 veya sonraki sürümleri çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar bu işlevi destekler. Bu özellikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Huawei müşteri hizmetleri yardım hattıyla iletişime geçin.

23. Yalnızca MateView kablosuz modelinde (HSN-CBA) mevcuttur. Bu özellikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Huawei müşteri hizmetleri yardım hattıyla iletişime geçin.

24. Yalnızca belirli Huawei Vision S ve PC Manager 12.0.2 veya sonraki sürümleri çalıştıran Huawei dizüstü bilgisayarlar bu işlevi destekler. Bu özellikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Huawei müşteri hizmetleri yardım hattıyla iletişime geçin.

25. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen Huawei resmi web sitesini ziyaret edin veya açılır pencere üstünden cihaz eşleştirme, genel kullanıcı deneyimi, kullanım kısıtlamaları, desteklenen bilgisayarlar, kulaklıklar, hoparlörler, fareler, yazıcılar, klavyeler ve diğer cihazlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa Huawei müşteri hizmetleri yardım hattıyla iletişime geçin.Bilgisayar teknolojisi kullanım açısından hayatın çok çeşitli alanlarından kendini belirgin bir biçimde gösterir. Gerek iş olsun gerek hobi, gerek oyun olsun gerekse diğer türlü eğlence amaçları için farklı kullanımları mevcuttur. Özellikler pratiklik açısından son derece gelişmiş cihazlar olan bilgisayarların laptop modelleri daha da bir pratikliğe sahiptir. Taşınabilir olmasının getirdiği rahatlıkla farklı bir konumdadır. Huawei markası modern ürünler çıkaran son derece yenilikçi bir markadır. Sektörde giderek yükselen bir firmadır. Kaliteli ürünleri piyasaya sunarak çok fazla sayıda kullanıcıya hizmet veriyor. Huawei?nin laptop modelleri ise kendilerine has özellikleri ile göze batıyor. Özellikle Huawei MateBook D16 kullanıcılar arasında beğeni kazanmış ve popüler bir model.

Huawei MateBook D16 Intel Core i7 12700H Özellikleri

Performans, estetik ve kullanımın bir araya geldiği Huawei MateBook D16 özellikleri son derece tatmin edici. 16 inçlik bir ekrana sahip olan Huawei MateBook D16 gözü koruyucu ve izlenimi rahatlatıcı iki teknolojiyi barındırır. Mavi ışığı filtrelemesi sayesinde mavi ışıktan gelebilecek zararlara karşı koruma sağlar. TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık sertifikasına sahip bir üründür. Bunun yanında titreşimsiz görüntüleme özelliği sayesinde göz yorulmalarını en aza indirmeyi amaçlar. Bu özelliği TÜV Rheinand Flicker Free sertifikası ile onaylanmıştır. Huawei FullView teknolojisi sayesinde göze olan zararı azaltırken görüntü kalitesi ve izlenim konforunu arttırmayı amaçlar. Ekran gövde oranı %90 olan Huawei MateBook D16 ekranının maksimum çözünürlüğü 1920 x 1200?dür.

Huawei MateBook D16 model laptopun işlemcisi Intel Core i7 tipi olup versiyonu 12700H?dir. Performansı gayet yüksek olan bu işlemciler sayesinde farklı amaçlar için kullanıma imkan verir. Maksimum işlemci hızı 4.7 GHz gibi yüksek bir hızdır. İşletim sistemi olarak Windows 11 Home gibi sıkça tercih edilen bir işletim sistemi ile gelir. 

Sistem belleği olarak 16 GB'lık yüksek bir bellek sunar. Bu belleğin tipi ise DDR4?tür. SSD kapasitesi olarak 512 GB lık bir kapasiteye sahip bir modeldir. Intel Iris Xe grafik birimi kullanan bu model performans açısından son derece göz alıcıdır. Gerek yüksek kalitede görüntüler olsun gerekse yüksek kapasiteli işlemler olsun tatmin edici bir seviyededir.

Gelişmiş mikrofonu teknolojisi barındıran Huawei MateBook D16 model laptop 4 tane mikrofonu ile ses kalitesini artırır. Aynı zaman gürültü engelleme sistemi ile konferans ve görüşmelerinizde maksimum verim almanızı amaçlar.

Pil ömrü olarak gayet yüksek bir performans sağlar. Bunun yanında 2. nesi 65 W Pocket Charger şarj aleti sayesinde son derece hızlı bir şarj imkanı sunar. Pil ömrü ve şarj hızı sebebiyle portatifliği bir adım daha ileri götüren bir modeldir.

Huawei Super Device teknolojini barındıran bir modeldir. Bu sayede uyumluluğu olan diğer Huawei cihazları ile bağlantınız son derece kolay ve hızlıdır. Kolay bağlantının yanında hızı da sunar. Cihazlar arasında arama ve veri aktarımı son derece yüksektir.

Klavyesi kendine has bir tasarım ile piyasaya sunulur. Yeni tasarlanmış sayısal tuşları sayesinde farklı işlevler için pratik çözümler sunar. Kamerası klavyeye gömülü bir şekilde olduğu için güvenliğinizi korumanızda yardımcıdır.

Huawei MateBook D16 Fiyatları

Popüler ve yaygın bir ürün olan Huawei MateBook D16 fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Farklı satıcılar farklı fiyatlar sunabiliyor, değişik zamanlarda indirimler olabiliyor. Hepsiburada sayesinde bu fiyatları araştırmak son derece pratik. Değişik satıcıların ürünlerini bir arada bulabileceğiniz Hepsiburada?dan üyelik aldığınız takdirde indirmleri e-mail yoluyla almanızda mümkün. Kolay ve güvenilir bir alışveriş için Hepsiburada?yı tercih edebilirsiniz.

Diğer Özellikler
Stok Kodu01.HUA.D16.RLEF-W7651
MarkaHuawei
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
6941487265596
Anasayfa | İletişim | Whatsapp | Sipariş Takibi | 3D Secure | Garanti  | Banka Hesap Numaraları 
TEKNOÇARŞI BİLGİ SİSTEMLERİ PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Hürriyet mah. Şehit Nusret Mandacı sok. No:10 / 1 Nolu Viila  
SÜLEYMANPAŞA / TEKİRDAĞ 
ADRES KODU : 1634566986   KONUM: https://goo.gl/maps/UNV38PiMQmewjiHEA
Tel: +90 (282) 263 2505
WhatsApp Destek : +90 (507) 244 4257
Mail : info@teknocarsi.com.tr
KEP :  teknocarsi@hs01.kep.tr
NAMIK KEMAL  VD. VKN: 8360412653
TICARET SICIL NO: 6185
MERSİS NO: 0836041265300019
COKEY: 1158394

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.