Huawei Matebook 14S Intel Core i7 11370H 16GB 1TB SSD W10H 14.2" FHD W7611T

Fiyat:
33.551,34 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

 

HUAWEI MateBook 14s

HUAWEI MateBook güncellendi. Daha da fazla cihazla sorunsuz bir şekilde bağlantı kurun, yaratıcılığınıza sonuna kadar ilham verin, ve yeni üretkenlik düzeylerinin kilidini açın.

HUAWEI MateBook 14s

Akıllı Alana Giriş

HUAWEI MateBook 14s

Ayırt Edici Hafiflikte

Güzellik bu iki renkte saklı: Uzay grisi ve ladin yeşili. 1,43 kg5 ağırlığında, sağlam alüminyum alaşımlı gövde6 sayesinde her yere yanınızda götürün.

HUAWEI MateBook 14sHUAWEI MateBook 14s

Çerçevesiz Keyif

2,5K HUAWEI FullView ekranda her görüşten keyif alın. Süper dar çerçeve kenarı aracılığıyla %90 ekran-gövde oranı7 ve ayrıca daha derin 3: 2 en boy oranı ile daha iyi bir deneyim elde edin. Görmek istediğinden daha fazlası.

HUAWEI MateBook 14s

Her Şey İstediğiniz Gibi

90 Hz yenileme hızı, işlerin çok daha sorunsuz akmasını sağlar. Fn + R tuşlarına basit bir dokunuşla, iyileştirilmiş performans için 90 Hz,10 iyileştirilmiş pil ömrü için 60 Hz arasında kolayca geçiş yapın.

HUAWEI MateBook 14s

HUAWEI MateBook 14s

HUAWEI Share

Yeni MateBook, Yeni Arkadaşlar

MateBook + Tablet13

İkili Ekranla Çalışma

Uzatma Modu

Biri HUAWEI MateBook 14s ekranında, diğeri tablet ekranında görüntülenen iki programı aynı anda açın. Çevrimiçi bir sınıf veya video konferans görüşmesi sırasında not almak için mükemmeldir.

HUAWEI MateBook 14s

Ayna modu

HUAWEI MateBook 14s ekranında nelerin gerçek zamanlı olarak tablet ekranına yansıtıldığını ve senkronize edildiğini görün. HUAWEI MateBook 14s tasarım projelerinde çalışmak için tabletinizi bir eskiz defterine dönüştürmenin ideal yolu.

HUAWEI MateBook 14s

İşbirliği modu

Bu modda, tabletiniz ve dizüstü bilgisayarınız aynı klavye ve fareyi aynı anda kullanabilir. Dosyalar ve metinler, yükseltilmiş akıllı özelliklerle işletim sistemleri arasında ileri geri sürüklenebilir.

HUAWEI MateBook 14s

MateBook + Kulaklık14

Yakından Dinle

HUAWEI MateBook 14s yakınında HUAWEI FreeBuds'ı açtığınızda otomatik eşleştirmenin keyfini çıkarın ve ayrı kulaklıklar ve şarj kutusu için pil ömrünü gösteren bir açılır pencere görüntüleyin.

HUAWEI MateBook 14s

Akıllı Alana Giriş

Kalabalığın arasından sıyrılan ses için HUAWEI MateBook 14s, HUAWEI SOUND özelliğine sahip ilk MateBook'tur. Özel olarak programlanmış algoritma, rezonanslı tiz ve güçlü, güçlü bas ile 4 dahili hoparlör aracılığıyla benzeri olmayan sürükleyici bir ses deneyimi üretir.

HUAWEI MateBook 14s

İdeal video ve konferans arama yardımcısıyla tanışın. Ön tarafa yerleştirilmiş 4 mikrofon, sesinizi tam 360 ° ve 5 metreye kadar alabilir15. Kişisel Ses Geliştirme işlevi başkalarının seslerini, toplantılar ve aramalar sırasındakristal netliğinde olmanızı sağlamak için başarıyla filtreler16.

HUAWEI MateBook 14s

Etkileyici Rahatlık

Tam boyutlu klavye ve doğal tepki veren, yüksek 1,5 mm tuş hareketi sayesinde parmaklarınızı evinizdeymiş gibi hissedin. Işıklar kapandığında otomatik olarak yanan 3 seviyeli arka aydınlatma özelliği17 ile geç saatlere kadar çalıştığınızda karanlıktan korkmayın.

1.5 mm Tuş Hareketi

 

Tuşlara her basışın keyfini çıkarın - uzun saatler boyunca çalışmak için idealdir.

Yumuşak Tuş Tasarımı

 

Daha rahat, daha sessiz bir yazma deneyimi.

HUAWEI MateBook 14s

Güç Sizde

HUAWEI MateBook 14s, güçlü 11. nesil Intel® Core ? H-Serisi işlemci ve Intel® Iris® Xe Graphics18 ile donatılmıştır. Performans Modunda19 45 W'a kadar termal tasarım gücüyle, aynı anda birden fazla programı çalıştırabilecek ve inanılmaz düzeyde çoklu görevin keyfini çıkarabileceksiniz. Ayrıca, çift kanallı bellek ve yüksek hızlı SSD aracılığıyla tüm dosyalarınıza anında erişimin keyfini çıkarın.

HUAWEI MateBook 14s

Jet Hızında ve Serin

HUAWEI MateBook 14s, Shark yüzgeci çift fan sisteminde daha fazla ultra ince S şekilli fan kanatları, menteşe giriş tasarımı20 aracılığıyla %25 daha fazla hava girişinde bile serin kalmasını sağlamak için ustalıkla yerleştirilmiş tam bakır ısı kanalları ile birlikte gelir. Güç tüketimi zirvede21.

HUAWEI MateBook 14s

Rahatlığın Gücü

HUAWEI MateBook 14s, süper yüksek kapasiteli 60 Wh bataryasına dayanma gücüne sahiptir22. Hatta telefonunuzu ve tabletinizi de hızlı şarj etmek için kompakt 90 W USB-C adaptörünü kullanabilirsiniz23.

HUAWEI MateBook 14s

Yüz Kilidi24

MateBook 14s'e göz açıp kapayıncaya kadar erişin.

Parmak izi kilidini açma

Birleşik bilgisayarı açma ve oturum açma düğmesi

Wi-Fi 6

Çevrimiçi olmanın daha hızlı bir yolu

HUAWEI MateBook 14s

       

1. FullView ekran, dar çerçeve genişlikleri ve yüksek ekran-gövde oranına sahip standart bir ekran stilini ifade eder.

2. HUAWEI MateBook 14s, 90 Hz'e kadar ekran yenileme hızını destekler.

3. Yalnızca HUAWEI MateBook 14s i7 + 16 GB + 1 TB + Uzay Grisi sürümünde mevcuttur.

4. Bu özellik yalnızca HarmonyOS 2 veya sonraki sürümleri çalıştıran belirli Huawei telefonları ve tabletleri, PC Manager 11.1.6 veya sonraki sürümleri çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar ve belirli diğer Huawei ürünleri tarafından desteklenir. Bu özellikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen yerel Huawei müşteri hizmetleri yardım hattınızla iletişime geçin.

5. Huawei laboratuvarlarından alınan veriler. Ağırlık, HUAWEI MateBook 14s'nin en hafif sürümünün ağırlığıdır. Farklı sürüm konfigürasyonları farklı ağırlıklara sahiptir. Gerçek ürün ağırlığı geçerli olacaktır.

6. LCD kapağı, üst kapak, alt kapak ve yan kapaklar (portların bulunduğu yerler) metalik malzemelerden yapılmıştır. Menteşe kapakları metalik olmayan malzemelerden yapılmıştır.

7. Huawei laboratuvarlarından alınan veriler. Toplam ekran boyutuyla orantılı olarak ekranın görünen alanının boyutuna dayalı ölçüm. Lütfen gerçek ürüne bakın.

8. Bu özelliğin tam olarak gerçekleştirilmesi için 10 bit ekranları destekleyen içerik gereklidir.

9. Ekran parlaklığı tipik değerdir.

10. Yenileme hızı için fabrika ayarı 60 Hz'e kadar Yenileme hızı 90 Hz'e kadar değiştirilebilir Yenileme hızı otomatik olarak farklı uygulama arayüzlerine uyum sağlar. Lütfen gerçek kullanıma bakın.

11. Ekran, TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık (Donanım Çözümü) Sertifikasını almıştır. Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir ve tedavi edici işlevi yoktur.

12. Ekran, TÜV Rheinland Flicker Free Sertifikasını almıştır. Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir ve tedavi edici işlevi yoktur.

13. Bu özellik yalnızca HarmonyOS 2 veya sonraki sürümünü çalıştıran Huawei tabletlerindeki ve PC Manager 11.1.6 veya sonraki sürümünü çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlarındaki belirli dosya ve uygulama türleri tarafından desteklenir. HUAWEI MatePad Pro 12.6, bu özelliği destekleyen ilk tablettir. Bu özellik gelecekte daha fazla modelde kullanılabilecektir. Bu özellikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen yerel Huawei müşteri hizmetleri yardım hattınızla iletişime geçin.

14. Bu özellik yalnızca belirli Huawei kulaklıklar ve PC Manager 11.1.6 veya sonraki sürümünü çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar tarafından desteklenir. HUAWEI FreeBuds 4 ve HUAWEI FreeBuds Pro, bu özelliği destekleyen ilk kulaklıklardır. Bu özellik gelecekte daha fazla modelde kullanılabilecektir. Bu özellikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen yerel Huawei müşteri hizmetleri yardım hattınızla iletişime geçin.

15. Huawei laboratuvarlarından alınan veriler. Sessiz bir iç ortamda elde edilen test verileri. Gerçek kullanım, ortama, site koşullarına ve diğer faktörlere bağlı olarak biraz değişebilir. Lütfen gerçek kullanıma bakın.

16. Yalnızca PC Manager 11.1.6 veya sonraki sürümünü çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar tarafından desteklenir. Lütfen gerçek kullanıma bakın. Kişisel Ses Geliştirme arama işlevinin 3,5 mm kablolu mikrofon kulaklığıyla kullanılması gerekir. Bu işlevin etkisi, kulaklık modellerindeki farklılıklar, kullanım alışkanlıkları ve çevresel faktörler nedeniyle gerçek kullanımda değişiklik gösterebilir. Lütfen gerçek kullanıma bakın.
* Ses yalnızca tanıtım amaçlıdır. Gerçek etki değişebilir.

17. Arka ışık parlaklığı devre dışı bırakılabilir, %50'ye veya %100'e ayarlanabilir.

18. 11. nesil Intel® Core ? i7-11370H ve i5-11300H sürümleri mevcuttur.

19. Varsayılan olarak devre dışıdır, performans modu etkinleştirildiğinde güç bağlantısı gerektirir. Fan gürültüsü ve yüzey sıcaklığı artabilirken, CPU ve GPU performansını anında iyileştirebilir. Lütfen kullanım ihtiyaçlarınıza göre Performans Modunu etkinleştirin veya devre dışı bırakın.

20. Huawei Labs verileri. HUAWEI MateBook 14 ve Intel'in 11. nesil ürünleriyle karşılaştırmaya dayalı olarak hesaplanmıştır.

21. Huawei laboratuvarlarından alınan veriler. Test koşulları, internet erişimine erişme, ofis işi yapma, video izleme gibi genel ofis senaryolarını içeriyor.

22. Nominal kapasite değeri.

23. SuperCharge protokollerini destekleyen belirli Huawei dizüstü bilgisayarlarda, cep telefonlarında ve tabletlerde SuperCharge teknolojisini destekler. Satın alma sırasında desteklenen Huawei cihaz modelleri hakkında güncel bilgiler için lütfen Huawei müşteri hizmetlerine danışın. 90 W şarj cihazları 5V / 2A, 9V / 3A, 12V / 3A, 15V / 5A ve 20V / 4.5A MAX ve diğer çıkış değerlerini destekler. Çıkış, şarj edilen cihaza uyum sağlar.

24. Yüz tanıma teknolojisi ve güvenlik çözümleri Microsoft'tan.
* Huawei, belirli bileşenler için çok tedarikçili bir strateji kullanır. Tüm bileşenler Huawei standartlarına uygundur. Yerel pazarlarda aktüel ürünler geçerli.

Huawei Matebook 14S Intel Core i7 11370H 16GB 1TB SSD Windows 10 Home 14.2" FHD Taşınabilir Bilgisayar Özellikleri

Diğer Özellikler
Stok Kodu01.HUA.MATEBOOK.14S.W7611
MarkaHuawei
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
6941487236657
Anasayfa | İletişim | Whatsapp | Sipariş Takibi | 3D Secure | Garanti  | Banka Hesap Numaraları 
TEKNOÇARŞI BİLGİ SİSTEMLERİ PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

VATAN MAH.(100.YIL MAH.) GÖKEMRE SOK.
GÖKSU APT.NO:13/B1 SÜLEYMANPAŞA/ TEKİRDAĞ
Tel: +90 (282) 263 2505
WhatsApp Destek : +90 (507) 244 4257
Mail : info@teknocarsi.com.tr
KEP :  teknocarsi@hs01.kep.tr
NAMIK KEMAL  VD. VKN: 8360412653
TICARET SICIL NO: 6185
MERSİS NO: 0836041265300019
COKEY: 1158394
KONUM : https://goo.gl/maps/V2haDrykVVRkpTHQ9

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.