Beats Solo3 Decade Collection Kulaklık MRQC2ZE/A Siyah/Kırmızı

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

YARIM SAATTE KARGO - 2 YIL GARANTİLİ
344,86 TL
318,22 TL
%7,7
YARIM SAATTE KARGO - 3 YIL SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ
1.299,00 TL
965,89 TL
%25,6
YARIM SAATTE KARGO - 2 YIL GARANTİLİ
206,86 TL
188,90 TL
%8,7

Beats Solo3 Wireless Kulak Üstü Kulaklık

 

40 saate ulaşan pil ömrü veödüllü Beats sesiyle Beats Solo3 Wireless, ilhamınızı hiç bir zamankaybetmemenizi sağlayacak bir kulaklıktır. Şimdi renginizi seçin, çalma tuşunabasın ve tüm dünyaya aslında kim olduğunuzu gösterin.


Apple W1 çipingücü

Verimli W1 çipin dahil edilmesi,Apple aygıtlarınız için sorunsuz kurulum ve değiştirme olanağını,* 40 saatekadar pil ömrünü ve 5 dakika şarjla 3 saat müzik çalma imkanı veren Fast Fuelteknolojisini beraberinde getiriyor.


Olması gerektiğigibi kablosuz

Siz hazır olduğunuzda, BeatsSolo3 Wireless kulaklık da harekete hazırdır. Kulaklığınızı açıp iPhone?unuzunyakınında tutmanız yeterli; kulaklığınız anında kurulur ve aynı anda AppleWatch, iPad ve Mac?inize bağlanır.* Apple W1 çip, sektörün önde gelen menzil vesinyal gücü sınıflandırması olan Class 1 Bluetooth bağlantısına sahiptir. Busınıfının en iyisi eşleştirme teknolojisi sayesinde aygıtlarınızı kolaycaeşzamanlayarak özgürce hareket edebilir ve kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz.


Müziği hissedin

Beats Solo3 Wireless kulaklığınkalbinde, ödüllü Beats ses kalitesi vardır. Bu kulaklık, netlik, aralık vedengeyi en yüksek düzeye çıkaran ince ayarlı akustik özellikleriyle üstün birçalma deneyimi sunar. Konforlu yastıklara sahip kulaklık uçları dışarıdakisesleri engeller ve sizi içine alacak bir müzik dinleme deneyimi sunar.Böylece, müziği tam olarak duymanız gereken şekilde duyarsınız.


Tüm gün dinleyin

Beats Solo3 Wireless, Apple W1çipin verimliliği sayesinde 40 saate kadar pil ömrü sağlar. Şarjı bittiğinde beklemekistemiyorsanız, Fast Fuel ile 5 dakikalık hızlı bir şarjla 3 saate kadar müzikdinleyebilirsiniz. Entegre kulak üstü kontrolleri ve hüzmeleme özellikli çiftmikrofonu, hareket halindeyken gelen aramaları yanıtlamanızı, müzik çalmanızıve Siri?yi etkinleştirmenizi sağlar.


Kişiselleştirilebilirkonfor

Beats Solo3 Wireless, çarpıcıstili ve dinamik tasarımıyla klasik Beats çizgisini korur. Yastıklı kulak üstükulaklıkları tüm gün rahat edeceğiniz şekilde kendinize göreayarlayabilirsiniz. Optimum konfor ve ses kalitesi düşünülerek tasarlandığıiçin kulağınıza doğal bir şekilde oturur. Dinamik kıvrımları ve döner kulaklıkuçları bu kusursuz tasarımı tamamlar.

Diğer Özellikler
Stok Kodu06.BEA.MRQC2EE/A
MarkaBeats
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
0190198795427

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.